Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Daily Mail

USA mustanahaline näitleja Jussie Smollett lavastas endale homofoobsete vihasõnumite saatmise ja enda rassistliku ründamise, kuna polnud rahul oma palgaga teleseriaalis Empire.

Chicago politsei uuris algul Smolletti vastast rünnakut, aga siis saadi aru, et tegelikult oli mees enda ründamise ise lavastanud. Mees saatis politsei info kohaselt endale ähvarduskirja, et kompaniilt 20th Century Fox rohkem raha saada. Kui see võte ei töötanud, lasi ta vendadel Abel and Ola Osundairo’l ennast rünnata.

Politsei korraldas asja uurimiseks kümneid läbiotsimisi ja vaatas läbi sadu tunde valvekaamerate salvestisi ning lõpuks jõuti pettusele jälile. Smollett oli olnud vendadega ühenduses, kui nad elasid mõnda aega Nigeerias.

Näitleja Jussie Smollett võeti valesüüdistuse esitamise eest vahi alla. Politsei info kohaselt oli mees ennast ise vigastanud ja läinud siis haiglasse, et seal asja kohta politseile avaldus teha.

Smollett teenib seriaalis Empire ühe episoodi pealt 100 000 eurot, aga ta pidas summat liiga väikseks. Kokku osaleb ta tänavusel hooajal 18 episoodis.

Smollettilt on nõudnud vabandamist isegi president Donald Trump, kuna Smollett oli enda ründamises süüdistanud Trumpi toetajaid.

Sarnaselt lavastas Eestis politsei andmetel enda ründamise Eerik Krossi ameeriklannast abikaasa Mary Jordan. Algul uuris politsei Jordani ründamist, aga siis selgus, et rünnakut tegelikult ei toimunudki, mis annab alust oletada, et Jordan mõtles loo ise välja.

Erinevalt Smollettist pole Mary Jordanit valesüüdistuse esitamise eest vahistatud.

Jussie Smollett arrested for ‘faking racist attack and lying to cops’

Smollett was taken into custody sometime between Wednesday night and Thursday morning The 36-year-old is being held for filing a false police report and disorderly conduct He is due to appear in bond court at 1.30pm CT on Thursday afternoon His lawyers released a statement on Wednesday condemning the police

Kommentaarid

Viimased uudised