Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sel nädalavahetusel toimub Tartus kolm suurüritust – Shell Helix Rally Estonia, Eestimaa suvemängud ja Tartu Mill Triathlon, kes korraldavad koostöös linnaga raekoja platsil tasuta kontserdi. Kell 22.45 algaval kontserdil esinevad Anne Veski, Nublu ja Musiqq (Läti).

Reedel kell 15.00 avatakse Tartus Raekoja platsil oleva Shell Helix Rally Estonia poodiumi kõrval LHV autolaen Autoexpo, mis on avatud igal päeval ja kus saab uudistada väga palju erinevat tehnikat ja autosid. Eraldi on olemas lasteala ja Tradehouse naisteala.

Reedel kell 18.00 avatakse raekoja platsi poodiumil laupäeval toimuv Tartu Mill triatlon, millele järgneb AHHAA keskuse teadusteatri etendus. Kell 19.00 avatakse 15. Eestimaa suvemängud.

Shell Helix Rally Estonia avamise juhatab sisse kell 19.50 Cityflash feat. Laura-Ly esinemine, millele järgneb TOP sõitjate stardikohtade valik ja avalik pressikonverents stardipoodiumil. Enne kui võistlusautod sõidavad üle stardipoodiumi, toimub raadiojaama MyHits avashow, kus on laval WATEVA, Elina Born ja Emily J.

Kell 22.45 algab Tartu raekoja platsil kontsert, kus esinevad Musiqq (Läti), Anne Veski ja Nublu. Kontsert on tasuta.

Viimased uudised