Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei palub kaasabi selgitamaks novembri esimesel nädalal Võrumaal teadmata kadunuks jäänud 64-aastast Voldemari.

Seni teadaolevalt nähti Voldemari viimati pensionipäeval, 5. novembril Võru vallas Linnamäe külas, kus ta kohalike mäletamist pidi veetis aega teiste külameestega. Voldemar ise elab Linnamäest umbes 5 kilomeetri kaugusel Varese külas. Kas ta tol õhtul ebaadekvaatses seisus tagasi koju jõudis, on kaheldav. Suure tõenäosusega võis ta koduteel hätta sattuda.

Piirkonnapolitseinik Meelis Tsopp ütles, et nüüdsama avastati külapeal, et Voldemarist pole üle nädala midagi kuulda olnud. Piirkonnas otsisid teda sugulased ja teised, kuid tulemuseta. Nüüd anti juhtunust teada ka politseile.

„Voldemar mobiiltelefonide usku ei olnud ja nii teati tema käekäigust üksnes siis, kui kusagil näost-näkku kohtuti. Keegi ei saanud helistada ja uurida jooksvalt, et kas temaga on kõik hästi, kas ta jõudis tervelt koju ja nõnda edasi. Kuna telefoni tal ei ole, ei saa ka politsei paraku kiirelt uurida, kus Voldemar pärast kadumispäeva liikus. Meil tuleb kogu piirkond läbi kontrollida, et selgitada, kuhu ja miks Voldemar jäi,“ ütles piirkonnapolitseinik.

Piirkonnapolitseinik märkis, et lõpuni välistada ei saa võimalust, et Voldemariga on kõik hästi ning ta on võtnud nõuks kellelegi pikemaks või kaugemale külla minna.

Kui kellelgi on sellist versiooni kinnitavad infot, palutakse sest kohe politseile teada anda. Samuti palub politsei teatada, kui kellelgi on muud infot, mis mehe leidmisele kaasa aitaks. Helistada saab piirkonnapolitseinikule telefonil 53301367 või politsei infotelefonil 612 3000.

Paraku pole teada, mida Voldemar seljas kandis, kuid reeglina käis ta tumedate pükste ja jopiga.

Kommentaarid

Viimased uudised