Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Valju Aloel

Eile, 1. aprillil möödus Otepääle linnaõiguste andmisest 83.aastat. Sellel puhul peeti Otepää kultuurimajas meeleolukat balli, esinesid valla isetegevuskollektiivid, tunnustati paremaid sportlasi ja anti üle kaks valla medalit.

Otepää valla rahvast tervitasid pidupäeva puhul Otepää vallavolikogu esimees Jaanus Barkala ja vallavanem Kaido Tamberg.

Kevadiselt rõõmsameelses kontsertosas esinesid Otepää Gümnaasiumi lastekoor ja segakoor Eveko (juhendaja Eve Eljand) segarahvatantsurühm Nuustaku ja naisrahvatantsurühm Vesiroos (juhendaja Kaire Ojavee) ning rahvamuusikabänd Merle +3. Vahepaladeks said kokkutulnud kuulda Otepää valla riimkroonika konkursile laekunud Otepää valla elust rääkivaid värssjutustusi, mis saalis lõbusat elevust tekitasid.

Parimaid sportlasi ja vallamedalisaajaid tunnustati kirevate aupaukude saatel. Nagu igati sünnipäevadele tavaks, pakuti ka kultuurimajas sünnipäevatorti, millel puhusid küünlad ära volikogu esimees ja vallavanem. Pärast tordisöömist oligi aeg käes ballitantsudeks, lavale astus orkester Tamme.

Otepää linna aastapäeva pidustused korraldas Otepää Kultuurikeskused, lavastas loomejuht Merilin Kirbits, toetas Otepää vald.

Otepää valla parimad sportlased 2018

Otepää valla parim meessportlane 2018 – Madis Vihmann

Otepää valla parim noorte võistkond 2018 – Otepää Gümnaasiumi 1.-5. klasside jalgpallivõistkond: Henri Hein, Tobias Vernik, Joonas Sakkis, Morten Oscar Orussaar, Silver Nõgols, Simmo Vernik, Peeter Alev, Robin Mathias Müür, Steven Tamm, Uku Vähi

Otepää valla parim treener 2018 – Marek Naaris

Otepää valla parim noorsportlane 2018 – Saskia Treufeldt

Otepää valla parim noorsportlane 2018 – Givi Kokhtašvili

Otepää valla parim noorsportlane 2018 – Kert Roose

Otepää valla parim spordiveteran 2018 – Toivo Lukka

Otepää valla medal 2019

Ülle Veeroja töötab Otepää vallas alates 1999. aastast, enne seda oli ta Pühajärve vallas tööl. Pikaaegse finantsjuhina on Ülle hea seisnud selle eest, et valla rahaline stabiilsus säiliks. Kõik Otepää juhid saanud temale toetuda ning Ülle öeldut usaldada. Ülle on suutnud läbi aegade valla rahalaevukese kursi sirgena hoida ja selle laevukese karidest mööda lootsida. Kolleegina on Ülle mõistev ja abivalmis ning alati olemas.

Heli Linnamägi on Otepää Tervisekeskuses pereõde. Ta on südamlik, alati abivalmis ja hea huumorimeelega, tema patsiendid kiidavad teda. Lisaks sellele on Heli aktiivselt kaasa löönud valla elus – ta on olnud Otepää Vallavolikogu liige ning pikka aega osalenud vallavolikogu sotsiaalkomisjoni töös.

Rohkem fotosid: SIIT Fotod: Valju Aloel

Viimased uudised