Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

võrumaa kooli

Neljapäeva hommikust lõunani on võimalik Tartu Ülikooli TV kaudu jälgida Huvitava Kooli veebiseminari, kus kaheksa Eesti kooli esindajad jagavad kogemusi, kuidas kogukonda kaasates arendada kooli õppekava.

Teiste seas on koolitajatena seminaril esindatud ka Haanja Kooli ja Vastseliina Gümnaasiumi esindajad, teatas haridus- ja teadusministeerium.

„Vebinar on suunatud kõikidele, kes soovivad kaasa aidata oma kogukonna ja seal asuva kooli sidumisele ja edendamisele,” sõnas algatuste Huvitav Kool eestvedaja Pille Liblik.Need on kogemused, millest on võimalus kasu lõigata ka teistel.”

Vebinari esinejad osalesid möödunud aastal algatuse Huvitav Kool ja SA Innove korraldatud projektikonkursil ning said toetust erinevateks tegevusteks, mis aitasid neil koos kogukonnaga kooli õppekava arendada. Neljapäeval tutvustavad koolid oma tegevusi, nende planeerimisprotsessi ja tulemusi.

Vebinaril astuvad üles Haanja Kool, Häädemeeste Kool, Narva Keeltelütseum, Narva Paju Kool, Sinimäe Põhikool, Tamsalu Gümnaasium, Vastseliina Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium.

Vebinarist saab osa võtta Tartu Ülikooli televisiooni UTTV kaudu kõikjal üle Eesti. Sündmust võib jälgida nii reaalajas kui ka hiljem järele vaadata. Lisaks on võimalik esitada vebinari ajal läbi veebirakenduse esinejatele küsimusi.

Lõunaeestlane

Viimased uudised