Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto

Politsei palub kaasabi selgitamaks 84-aastase Lembitu asukohta, kes lahkus eile oma kodust Tartu vallas Tabivere alevikus ega ole sinna tänaseni naasnud.

Eile õhtul sai politsei teate, et hommikust saati on kadunud Tabivere alevikus elav mees, kes lähedastele sõna jätmata oli kella 11 paiku kodust jalgrattaga lahkunud ning ei ole sinna seni naasnud. Eaka mehe telefon on välja lülitatud ning on teadmata, kuhu ta suundus. Lähedaste sõnul esineb mehel ka terviseprobleeme, mistõttu võib ta kõrvalise abita ohtu sattuda.

Tartumaa piirkonnavanem Anti Peiponen rääkis, et teate laekudes alustas politsei eile õhtul Tartu vallas eaka mehe otsingutega. Mõne aja möödudes leiti Voldi külast mehe endise kodumaja juurest tema jalgratas, ent meest ennast mahajäetud maja juurest leida ei õnnestunud. „Otsingumeeskond suhtles ümberkaudsete elanikega, kelle sõnul oli mees päeval kella 13 paiku Voldi küla kandis liikunud ja Metsaveere talu lähistelt metsa suundunud,“ kirjeldas Peiponen.

Piirkonnavanem lisas, et eile õhtupoolikul kontrolliti üle nii Voldi küla metsateed kui ka mehe varasem ning praegune elupaik Tabiveres. Lisaks käidi teenistuskoeraga läbi Voldi küla piirkonnas paiknevate talude ümbrused ning metsasihid, kuid kadunud meest sealt leida ei õnnestunud.

Politsei kontrollib parasjagu lisaks teisigi piirkondi Lembitu varasema kodukoha lähistel ning kogub lisainfot, mis aitaks tema asukohta selgitada. Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest kusagil liikumas näinud, palutakse sest teatada politseile telefonil 112.

Kodust lahkudes kandis Lembit seljas halli jopet ja peas karvase äärega tumedat nahast mütsi. Jalas olid Lembitul tumedad püksid ja pealt nööritavad kummist jalanõud.  Mees on umbes 172 cm pikk ning keskmise kehaehitusega.

Kommentaarid

Viimased uudised