Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eestit peetakse maailmas välismaalaste seas kõige paremaks maaks digitaalse elu poolest. Soome on teisel ja Norra kolmandal kohal.

Üldkokkuvõttes aga Eestil seis nii hea pole ja esikümnesse Eesti ei mahu, selgub rahvusvahelise organisatsiooni InterNations uuringust.

Üldarvestuses hindavad välismaalased kõige rohkem elu Taiwanil, seda eriti sealse kõrgel tasemel arstiabi poolest. Järgnevad Portugal ja Hispaania, kus hinnatakse keskkonda ja kliimat.

Soome on välismaalaste elukvaliteedi poolest 7. kohal, aga varem samuti kõrgel kohal olnud Rootsi on ära kukkunud. Rootsis on üha rohkem probleeme turvalisusega, seda peamiselt suure migrantide sissevoolu tõttu. Samad probleemid on Saksamaal, mistõttu on Saksamaa hinnang välismaalaste silmis samuti langenud.

Soomes hinnatakse lisaks digitaalsele elule veel tervist, heaolu ja turvalisust. Teised Baltimaad üldarvestuses üheski kategoorias esikümnesse ei mahu. Ida-Euroopast hinnatakse kõige rohkem Tšehhit, mis edestab isegi Soomet ja on 6 kohal.

Expat Insider 2018: Quality of Life Index

We have asked over 18,000 expats about their life abroad. Discover where expats can find the best, and worst, quality of life in 2018.

Kommentaarid

Viimased uudised