Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

11. ja 12. juulil 2020 toimub Võru pärimustantsu festivali raames Võru kohvikute päev. Osalema on oodatud kõik eelmiste festivalide kodukohvikupidajad kui ka uued üritajad.

Registreeruda saab hiljemalt 1. märtsini 2020 Võru pärimustantsu festivali kodulehel https://vorufolkloor.ee/registreerimine/.

Võta osa, kui :
– armastad head Eesti toitu
– sul on elukoht Võrus koos kohvikuks kohandatava hooviga
–  tunned kedagi, kellega koos Võrus kohvikut pidada
– oled soovijatele valmis toitu pakkuma vähemalt 8 tundi

Mai alguses saadakse kohvikupidajatega kokku, et koos ideed läbi arutada ja korraldus-küsimustes kokku leppida.

Võru kodukohvikud  väärtustavad kohalikku toorainet ja toidutegemise tavasid. Menüüs on uma ja hää.  puhtast looduslikust allikast pärit eesti toit.

Täpsem info: Tiina-Mai Küppar kodukohvikudvoru@gmai.com tel +372 55944457

11. ja 12. juulil 2020 toimub Võru pärimustantsu festivali raames Festivalilaat. Osalema on oodatud kõik eelmistel festivalidel kauplejad kui ka uued üritajad. Täpsem info: Kristi Vals laat@vorufolkloor.ee tel +372 5215204

Hea pärimustantsu festivalist hoolija!

Kui sa tunned soovi toetada meie ühise festivali käekäiku, siis oled oodatud korraldus- toimkonna vabatahtlike ridadesse. Suur sündmus vajab palju abikäsi. Tööülesandeid on mitmesuguseid: programmi rikastamine – oma idee – kogunisti uue tava väljapakkumine ja teostamine, festivali ettevalmistamine, esinemislavade ettevalmistamine, linna dekoreerimine, sündmuse käigu toetamine, külaliste abistamine liikumisel linnas ja maakonnas, linna tutvustamine nii väliskülalistele kui Eestist pärit esinejatele ja palju muud.

Tule, vaata ise, kuidas festival sinu toel veel paremaks muutub. Pane oma nimi kirja: https://vorufolkloor.ee/registreerimine/. Koostööle kutsub festivali toimkonna nimel Tiia Must tiia.must40@gmail.com +372 53486502

XXVI Võru pärimustantsu festival toimub 9. -12. juulil 2020. Juulikuu teisel nädalavahetusel astuvad väliskülalised ja arvukad Eestimaa tantsurühmad üles mitmel linna festivalilaval ja maakonna kaunimates esinemispaikades.

Võru pärimustantsu festival on Eestimaa tantsijate oodatud suvesündmus, mil Võru täitub võõrkeeli kõnelevate külalistega, kelle kaasatoodud tantsud-laulud paljusid köidavad. Me  saame kõige mugavamal viisil osa maailma kultuurist. Alati on festivali korraldajad eri ilmakaartest külla kutsunud kuus-seitse värvikat välisrühma.

Kommentaarid

Viimased uudised