Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maire Murumaa. Foto: Monika Otrokova

Otepää vallavalitsuse korraldusega määratakse alates 12. augustist 2019 Otepää Gümnaasiumi direktori asendajaks praegune Keeni Põhikooli direktor Maire Murumaa.

Otepää Vallavalitsus kuulutas selle aasta suve hakul välja konkursi Otepää Gümnaasiumi direktori vaba ametikoha täitmiseks. Konkursile laekus 8 avaldust. Vastavalt konkursikomisjoni otsusele tehti ühele kandidaadile ettepanek Otepää Gümnaasiumi direktori ametikohale asumiseks, kuid kandidaat loobus sellest.  

Otepää vallavanem Kaido Tamberg sõnas, et kuna õppeaasta on kohe algamas, siis ei ole nii kiiresti võimalik kooliaasta alguses uut konkurssi välja kuulutada.

Maire Murumaa on töötanud Valga lasteaia Walko liikumisõpetaja ja õppealajuhatajana, Sangaste lasteaia Kratila direktorina ja Keeni Põhikooli direktorina. Ta on omandanud Tallinna Pedagoogilises seminaris rakendusliku kõrghariduse koolieelse pedagoogika alal, lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri bakalaureuse kraadiga ja Tartu Ülikooli magistriõppe koolijuhtimise erialal.

Maire Murumaa jätkab osakoormusega tööd ka Keeni Põhikooli direktorina.

Viimased uudised