Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnavolikogus kaht kohta omav, neli aastat tagasi moodustatud valimisliit „Võru väärib võimekust” (VVV) tänavustel valimistel ei osale, otsustas selle eestvedaja, ettevõtja Henni Nassar.

Nassar andis nädala alguses oma Facebooki kontol teada, et tema juhtimisel valimisliit sügisestel valimistel ei osale.

„Miks ma ei jätka? Valimisliidu tegevuse eestvedamine ja ka valimisnimekirja kokkupanemine on suhteliselt töömahukas ja aeganõudev tegevus,” selgitas Nassar. „Kahjuks pole [mul] selleks aega, sest oma ettevõttes venivad tööpäevad 12- kuni 14-tunnilisteks.”

Nassari sõnul neelab tema energia mullu Saksamaalt ostetud saeveski, mille Vastseliinas käivitamisega seotud „kasvuraskusi” pole veel jõutud ületada.

„Pean oma energia ja kõik aja sellesse pühendama. Seepärast ütlen ära valimisliidu eestvedamisest. Nii et Valimisliitu VVV seekord ei tule,” kinnitas Nassar.

Kas viimastel valimistel Võru linnas 60 häält saanud Nassar võiks linnavolikokku kandideerida mõnes teises nimekirjas, seda lubas mees otsustada sügisel. „Eks siis näe, kes pakkumise teevad ja mis seltskonnad kandideerivad. Selleks ajaks loodan ka tehase korralikult tööle saada,” lubas ta.

Valimisliidus „Võru väärib võimekust” kandideeris neli aastat tagasi Võru linnavolikokku 22 inimest. Neist volikokku pääsesid 96 häält saanud Kalev Ilves ja 78 häält saanud Tõnu Jõgi. Ilves töötab praegu Võru abilinnapeana ning tema asendusliikmeks volikogus on Anti Paap.

Arved Breidaks

Viimased uudised