Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Haanja poeröövis kahtlustatav on 34-aastane jumalakartlik pereisa Marko, kes juba varem on paistnud silma riskikäitumisega.

Nii on Marko mitu korda autoga teelt välja kihutanud ning väidetavalt on tal olnud ka probleeme alkoholi ja kaugemas minevikus koguni narkootikumidega, vahendab Õhtuleht.

Marko tuttavad nendivad, et ta oli eriti viimasel ajal muutunud väga enesekeskseks ja elas justkui omas mullis. Ühe Võru baptistikoguduse liikme väitel on Marko vastuoluline isiksus, keda seetõttu kogudusse vastu ei võetud.

Marko sotsiaalmeedia küljel on eksponeeritud ka röövis kasutatud punast sõiduautot Mitsubishi Colt. Samuti on seal kirjas, et Marko on firma KolimisExpress OÜ asutaja ja juht. Ta alustas septembri algul õpinguid Võru Täiskasvanute Gümnaasiumis ning sõitis kooli Mitsubishi Coltiga.

Sotsiaalmeedia põhjal on Marko abielus ja tal on kolm väikest tütart ning poeg. Marko ettevõte on registreeritud Võru valda Vastseliina ligidale Külaoru külla. Registriandmete järgi on firma juhatuses Marko abikaasa.

Marko on pärit Vormsilt, ta kasutab teadaolevalt ka nimekuju Markko.

Kujutis: Facebook

Kommentaarid

Viimased uudised