Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Simmo Saar

Täna hommikul kogunes Elva linna staadionile ligi 400 Elva Linna Lasteaia neljas õppehoones õppivat last, et endise tippsuusataja Tatjana Mannima ja jalgpallitreener Veiko Haani juhtimisel võistelda Elva valla seni suurimal lasteaia spordipäeval.

Elva Linna Lasteaia liikumisõpetaja Tatjana Mannima sõnul ei ole sarnase mastaabiga laste spordipäeva varem Elva vallas peetud. „Tänasel nutiajastul on oluline lisaks vaimule turgutada ka keha, sest just kehalise aktiivsuse osas on paljudel lastel vajakajäämisi,” ütles Eestit Torino ja Vancouveri taliolümpiamängudel ning Sapporo ja Libereci maailmameistrivõistlustel suusatamises esindanud Mannima. Mannima sõnul suhtub Elva Linna Lasteaed füüsilise aktiivsuse tõstmisesse tõsiselt, lisaks kolmapäeval peetavale spordipäeval osaleb 55 lasteaia õpetajat ja 18. mail Tallinnas peetaval maijooksul. „Oleme heas mõttes nõudlikud ka iseenda ehk õpetajaskonna osas. Nii võtabki sisuliselt iga teine meie õpetaja laupäevasest maijooksust osa.”

4-7-aastased lapsed võistlesid palliviskes, paigalt kaugushüppes, 30 meetri jooksus ja teatejooksus, 2-3-aastastele lastele valmistati ette ronimise ja tasakaalu seiklusrada. Lisaks osalesid lapsed jooga ja tantsu töötubades.

Elva Linna Lasteaed tegutsev neljas Elva linnas paiknevas Murumuna, Õnneseene, Järve ja Peedu õppehoones.

Viimased uudised