Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pexels

Mõned päevad tagasi edastas Võru naine hoiatuse suguhaiguse leviku kohta. Ta väitis, et tal avastati klamüüdia ja ta oli enne sega maganud paljude meestega.

Nüüd teatas naine, et see oli nali.

Naine edastas järgmise teate:

Armas Võru rahvas!

:)

Tahan vabandada oma mõned päevad tagasi ilmunud pilapostituse eest grupis “Võrukad 25 tuhat”. Kuna sinna ligi ei pääse hetkel, kirjutan siia. Rõhutan, et tegemist oli väljamõeldisega, mis oli üles laetud huumori eesmärgil.

Minul puudub info suguhaiguste leviku kohta Võru linnas. Samuti tahan vabandada kõikide meeste ees, kes tänu postitusele diivanil on maganud ja blondide ees, kes rejecti saanud, sest nad vastavad “klamüüdiahaige blondi” kirjeldusele.

Tegemist oli naljaga, nii et mehed võite rahus klubis ka blonde kabistada (vallalised mehed). Siski kutsun üles kasutama kondoomi ja kui seksiisu suur ja rahakott väike, siis hetkel on veel sexshoppides käimas musta reede allahindlused. Lisan veel, et muid naisi halvustavaid postitusi viimase nädala jooksul mina teinud pole.

Soovin Võru rahvale vastustundlikku seksuaalkäitumist ja vabandan kõigi ees, keda nali rivas. Eriti paljulapseliste emade ja Jüri tänava elanike ees.

Palun jagada ka Võrukad 25 tuhat gruppi.

Aitäh!

Viimased uudised