Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Uus tantsuvõistlus Virtuaalne Tantsulahing toob tantsuvaldkonna harjumuspäraste võistluste sekka uut hingamist ning kutsub tantsijaid keerulisele olukorrale vaatamata tegelema tantsimisega, olema loominguline ja ennast ning teisi hoidev.

Karmid reeglid, mis sunnivad tantsuvõistlusi ära jätma või edasi lükkama ning on pannud pausile huvihariduse tegevuse, on loonud soodsa pinnase uute ideede idanemiseks. Nii on Põlvas tegutsev tantsukool MTÜ Meie Stuudio eesotsas tantsukooli direktor Andre Lainega ellu kutsumas uutmoodi tantsuvõistluste formaati, mis võimaldab kõiki kehtivaid reegleid järgides Eesti tantsukoolidel ja -stuudiotel tantsuvõistlusel osaleda ning tantsijail olla loov ning end arendada.

„Virtuaalne Tantsulahing annab osalevatele tantsukoolidele võimaluse end proovile panna ning võistelda oma kodustuudiost või kodukandist lahkumata,“ selgitas võistluse ideed koreograaf ja Virtuaalne Tantsulahing 2021 eestvedaja Andre Laine. „Tänapäeva noored on nii leidlikud, seepärast ei kahtle ma hetkekski, et tantsuvõistluse ülesanded saavad lahendatud silmapaistvalt ja säravalt,“ lisas Kanni Kallastu. Võistluse eesmärk on julgustada tantsijaid olema leidlik ja loov tegema oma esitatav kava põnevaks ning meeldejäävaks järgides seejuures siiski ka hetkel kehtivaid reegleid ja piiranguid, et vältida viiruste levikut.

Tantsuvõistlus leiab aset veebikeskkonnas perioodil 04. jaanuar – 11. märts 2021, mil tantsuline lahendus tuleb leida viiele erinevale ülesandele. Igast tantsulahingust selgub jagatud punktide põhjal võitja, kuid peaauhind kuulub tantsukoolile või -stuudiole, kes läbi kogu võistluse kogub suurima punktisumma.

Rohkem infot ja reglement on leitav: www.tantsulahing.ee

Viimased uudised