Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Sotsiaalmeedias levivad videod suure politseioperatsiooni kohta täna öösel Võru klubis Boschwechter. Politsei pole veel asja kommenteerinud.

Asja ei soovi kommenteerida ka Boschwechteri juht Pait Reiman. Kuigi liiguvad jutud, et politsei lõi klubi ukse maha, ei soovinud Reiman ka seda kommenteerida. Ta ütles, et ei taha, et leviks mingi vale info. Samuti ei soovinud Reiman kommenteerida seda, et kohal oli politsei eriüksus ehk nn K-komando. „Ei saa kahjuks kommenteerida midagi,” ütles Reiman, „tuleb asja uurida, et kes mis ja kus.” Samas ta tunnistas, et ei mäleta, et klubis oleks varem midagi säärast juhtunud.

Reiman ei kommenteerinud ka seda, mis üritusega oli tegu. Samas on Boschwechteri lehel facebookis märgitud, et käesoleval nädalavahetusel on Boschwechteri 31 sünnipäevapidu. „Tule õnnitle sünnipäevalast ja meenutame vanu häid aegu ja kohtume vanade sõpradega,” seisab veebis.

Politsei pole Võrus toimunut veel ametlikult kommenteerinud. Videos on näha, kuidas Boschwechteri juures oli kohal suur hulk politseinikke, kaasa arvatud eriüksuse liikmed.

Terviseamet andis teada, et sündmuse kohta on algatatud riiklik järelvalvemenetlus.

Siin videod öösel Boschwechteris ja selle juures toimunust:

Kommentaarid

Viimased uudised