Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Käesoleva nädala teisipäeval oli omapärane juhtum Novosibirskist Moskvasse startima pidanud Aerofloti lennukis, kus purjus reisija lükkas kõrvale stjuardessi ning peksis läbi kabiinis olnud lennuki piloodid. Lisaks murdis mees rüselusse sekkunud lennukisaatjal jalaluu.

Videol on näha, kuidas mees ähvardas segi lüüa lennukisaatja näo, pärast seda murdis ta lennukisaatjal jalaluu. Lennukis oli sel ajal 158 reisijat. Pilootidel õnnestus mees kabiinist välja lükata ja politsei kutsuda. Õnneks polnud lennuk veel startinud, vahendab Daily Mail.

Lennukis märatsenud reisija nimi on Maksim Pašnin. Mees on 36-aastane ja töötab torumehena. Mees võeti kinni ja teda ähvardab nüüd kuus aastat vangistust.

Hiljem oli mees teadaolevalt rünnanud politseinikke ja käitunud agressiivselt. Tüli lennukis sai alguse sellest, et mees tuli lennukisse põleva suitsuga. Tal paluti suits ära panna, mispeale mees ägestus.

Üks reisija ütles, et jumal tänatud, et see juhtus ajal, kui lennuk oli veel maa peal. Võib ette kujutada, mis oleks saanud, kui kõik see oleks toimunud lennu ajal. Mehel tuvastati hiljem joove. Mees oli põhjendanud joovet sellega, et kainena on raske Aerofloti lennukiga lennata.

Lennukisaatjal tuvastati hiljem jalaluumurd. Intsident toimus 14. mail Aerofloti lennul SU1307 Novosibirskist Moskvasse. Lend hilines 20 minutit.

Aeroflot nõuab kohtus mehelt maksimaalset karistust, lisaks hüvitist nii lennufirmale kui töötajatele. Lennufirma kandis Pašnini musta nimekirja, mis keelab tal lendamise.

Siin on video, kus on näha, kuidas purjus mees lennukisaatjat ähvardab ja lööb:

Viimased uudised