Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tänavu tähistavad Vunki Mano loometalgud viiendat juubelit ning korraldatud on juba kuus loometalgut. Hoogu on antud 63 ideele, millest kolmandik on kasvanud Võru maakonda muutvateks algatusteks. Sel aastal saavad võimaluse osaleda taas kümme ideed!

Ideede esitamine algas esmaspäeval 11. septembril ning kestab 22. septembrini veebilehel vunkimano.ee. VII juubelihõngulised Vunki Mano! Loometalgud toimuvad 13.-14. oktoober Võru vallas Parksepa Keskkoolis.

Loometalgute korraldusmeeskond on loonud ideede arendamiseks suurepärase platvormi. Pärast ideede esitamist, avatakse keskkond meeskondade moodustamiseks. Ajaraami näed Vunki Mano kodulehel.

Sa võid juba ise mõelda, keda soovida kutsuda liituma oma meeskonnaga, kuid ära pelga vastu võtta ka uusi inimesi uute mõtete ja nägemusega – see rikastab Sinu ideed. Ka Vunki Mano meeskond aitab omalt poolt avaliku üleskutsega leida Sinu ideele kaasa mõtlejaid.

Parima tulemuse saavutamiseks on hea, kui Sinu idee ümber koonduvad erineva taustaga inimesed: ettevõtjad, avaliku sektori esindajad, mittetulundussektori aktivistid, eksperdid kaugemalt, hingelt noored, tegusad ja aktiivsed inimesed igas vanuses.

Loometalgud toimuvad Vunki mano! metoodikal ja mentorite juhendamisel tegutsev meeskond annab kahel päeval julgelt hoogu juurde Sinu ideele. Kui hoog sees, siis peale loometalguid aitavad hoogu üleval hoida kohtumised mentoritega ning ka heade koostööpartnerite auhinnad.

Loometalgutel osalemine on tasuta!

Viimased uudised