Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Valga vald

Esmaspäeval, 20. mail, esines Valga keskväljakul USA-st pärit hip hop artist Wordsmith koos oma bändiga. Teda saatsid süntesaator, trummid ja taustalauljatar, kes oli ka tantsija.

Enne esinemist oli Wordsmith võrdlemisi rahulik ning rääkis, et talle on Eesti väga positiivse mulje jätnud. „Mulle meeldib väga siinne arhitektuur, Ameerikas me vist ei oska nii väga hinnata ajaloolisi ehitisi, aga siin on näha, et need on hinnas ning nende eest kantakse hoolt,“ selgitas Wordsmith. Ühtlasi nentis ta, et Eestis on teda väga hästi vastu võetud ning siin on sõbralikud ja toredad inimesed.

Wordsmithi kui räppari teeb eriliseks see, et ta üritab muusikaga julgustada, inspireerida ja õpetussõnu jagada noortele inimestele. Tema eesmärk on lastele ja noortele selgitada, et enda olemust ei tohiks karta ning alati tuleb jääda iseendaks. „Ma alustasingi muusikaga tegelemist sellepärast, et oma sõnumit levitada. Leian, et räppimine on selleks hea vahend. Ma soovin, et noored ei üritaks enda olemust peita ja samuti pean oluliseks koolikiusamise vastu võitlemist. USA-s on see suur probleem ja küllap ka siin,“ räägib Wordsmith.

Eestis tahab Wordsmith kindlasti veel vaatamisväärsustega tutvuda ja lihtsalt ringi käia nii palju kui võimalik, kuna meie riik on talle sügavat muljet avaldanud nii looduse kui muuga.

Valga keskväljakule oli räppmuusika huvilisi kogunenud päris palju ning ka artistil oli hea meel selle üle, et suur osa neist olidki lapsed ja noored. Tunni kestnud kontserdi ajal kutsus Wordsmith publikut kaasa elama ning paljud noored said ühe laulu ajal ka laval olla. Peale kontserti lõppu jagas artist ka autogramme, mille tahtjate järjekord oli pikk.

Wordsmith on tuuritanud juba Valgevenes, Lätis, Leedus ja nüüd siis Eestis, Valga kontsert oli Eesti tuuril esimene.

Viimased uudised