Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jürgen Rooba võib rõõmustada, kuna Põlva Serviti tänavu veel ametlikes kohtumistes kaotusekibedust ei ole pidanud tundma. Foto: Marie-Johanna Kippar/ Eesti Käsipalliliit

Eesti käsipalli meistriliiga kolmanda vooru avasid täna omavahel läbi ajaloo 27 Eesti tiitlit ära jaganud Põlva Serviti ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Varasemalt olid lõuna-eestlased võtnud kõrgeimas sarjas kaks võitu ja harjumaalased alistanud HC Tallinna ning Viljandi HC paremust tunnistanud.

Mäng algas vähese skooriga ja kodupubliku ees mänginud Kehra oli alguses valmis valitsevale meistrile väärilist võitlust andma. Poolaja keskpaigas tõi Sigmar Seermann tabloole viiginumbrid 7:7. Esimese perioodi lõpus aga hakkasid külalised vaikselt ees ära rebima ning vaheajale minnes juhtisid nad 14:10.

Teise poolaja alguses ei saanud võõrustajad kuidagi stardipakult minema ning Põlva tegi vahe juba kümne väravaseks. HC Kehra põua lõpetas alles 37. minutil Anton Barouski. Edasi kulgeti küll suhteliselt kordamööda skoorides, kuid ohtlikuks enam Pulp&Paper ei saanud. Lõppskooriks tõi karistusviskest Henri Sillaste tabloole numbrid 34:24.

„Vastased olid mänguks korralikult valmis ning esitasid 20 minutit meile korralikku vastupanu. Pärast seda saime aga oma kaitse pidama ning ka realiseerimine paranes. Lõpuks sai täna otsustavaks meie parem kvaliteet ning komplekteeritus. Kehral on aga noorte mängijate näol potentsiaal olemas ning kui meeskonda suudetakse koos hoida, võidakse mõne aasta pärast juba medalite poole vaadata,” analüüsis kahe hooaja vahel HC Tallinna särgi Põlva Serviti oma vastu vahetanud Jürgen Rooba.

Mängu resultatiivseimad olid täna Serviti poolel Henri Sillaste seitsme ning Rooba ja Hendrik Varul viie väravaga. Kehra eest tabasid Alvar Soikka, Tanel Vilks ja Dmytro Yankovskyi neljal korral. Meistriliiga jätkub juba homme, kui Tapal lähevad vastamisi kohalik N.R Energy ja Mistra. Nädala lõpetab HC Tallinna ja Viljandi HC omavaheline kohtumine.

Eesti käsipalli meistriliiga kolmas voor:

28.09 19.00 Kehra Spordihoone    HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Põlva Serviti 24:34 (10:14)
29.09 19.00 Tapa Spordihoone     SK Tapa/N.R. Energy – Mistra
02.10 17.00 Kalevi Spordihall HC Tallinn – Viljandi HC

Viimased uudised