Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlva Lootose jalgpallinaiskond mängis möödunud nädalal kaks kohtumist.

Kolmapäeval, 20. aprillil mängiti Tartus, Sepa jalgpallikeskuses naiste karikavõistluste 1/4 finaal kohaliku Tammekaga. Väga tasavägisest ja põnevast kohtumisest väljus võitjana Lootos. Avapoolajal jäid väravad löömata, teisel poolajal viis Kärt Hüdsi põlvakad juhtima, kuid vastased viigistasid ja järgnes 2 x 15 minutit lisaaega. Kolm minutit enne lisaaja lõppu teenis Lootos karistuslöögi, mille järgselt lõi Kristin Kukli Lootose võiduvärava. Poolfinaali  vastaseks loositi JK Tallinna Kalev.

Laupäeval jätkusid mängud naiste meistriiigas. Kolmanda vooru kohtumises võõrustas Lootos eelmise hooaja hõbemedali võitjaid, Saku Sportingut. Vastased asusid kohtumist avapoolaja keskel juhtima ja suurendasid poolaja viimasel minutil eduseisu 2:0 peale. Kodunaiskond seekord väravat ei löönud ja kohtumise üleminutitel vormistasid külalised lõppseisuks 0:3.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Mairit Laanesaar (63`Ketlin Pindis), Kärt Kaseorg, Hanna Parv, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (k), Isabel Huma, Kärt Hüdsi. Varus Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli.

Naiskonna mängud alanud nädalal:
29. aprill kell 19:30 Pärnu Rehepapi kunstmuru, JK Pärnu Vaprus – FC Lootos (naiste meistriliiga 4. voor)

Algaval nädalal näeb Lootospargis mängimas EESTI U17 noortekoondist.