Laupäeval, 29.mail, võõrustas Lootose naiskond naiste meistriliiga seitsmenda vooru mängus Lasnamäe FC Ajaxi võistkonda.

Lootospargis toimunud kohtumist läks kodunaiskond 7. minutil vastaste omaväravast 1:0 juhtima. Teisel poolajal lõid kapten Ave-Lii Laas ja võistkonna eest debüüdi teinud 16-aastane Võru Heliose kasvandik Isabel Huma veel kaks palli vastaste võrku ja Lootos võitis kohtumise 3:0.

Liigatabelis hoiab Lootos hetkel kuuendat kohta.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (86`Ketlin Pindis), Mae Lillo (59`Hanna Parv), Anette-Laureen Linnuste, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi (80`Isabel Huma), Kärt Hüdsi (86`Ita Lillo ). Varus: Hanna Parv, Ita Lillo, Isabel Huma, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.
Naiskonna järgmine mäng on 5. juunil. Saku staadionil kohtutakse kell 16 hetkel liigatabelis teist kohta hoidva Sportinguga.