Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval, 17. juulil mängis Lootose naiskond Naiste Meistriliiga 11. vooru mängus Lasnamäel FC Ajaxiga.

Lootos läks kohtumist 4. minutil Kärt Hüdsi väravast 1:0 juhtima. Poolaja lõpu eel eksis penaltilöögiga kapten Ave-Lii Laas, kuid kohe teise poolaja alguses lõid Kärt Hüdsi ja Ita Lillo vastaste võrku veel kaks palli. Lootos võitis kohtumise 3:0 ja asub liigatabelis kuuendal kohal.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa (73`Ketlin Pindis), Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla, Ita Lillo (73`Aiki Suits), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi, Isabel Huma (60`Hanna Parv), Kärt Hüdsi. Varus: Hanna Parv, Aiki Suits, Ketlin Pindis. Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.
Naiskonna järgmine mäng on 26. juulil. Viljandi linnastaadionil kohtutakse kell 18 kohaliku ühendvõistkonnaga. Mängu kannab üle Soccernet TV.