Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval, 14. augustil mängis Lootose naiskond naiste meistriliiga 15. vooru mängus Lasnamäe FC Ajaxiga.

Lootos asus kohtumist 36. minutil kapten Ave-Lii Laasi väravast 1:0 juhtima. Poolaja neljandal üleminutil suurendas Ita Lillo edunumbrid 2:0 peale. Selle tulemusega kohtumine Lootospargis ka lõppes.

Lootos on kogunud 19 punkti ja jätkab liigatabelis 5. kohal. Hooaja lõpuni on jäänud üheksa kohtumist.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Ketlin Pindis, Mairit Laanesaar, Karmen Piirimaa, Aiki Suits, Anette Laureen Linnuste (77` Mae Lillo), Ita Lillo (77` Isabel Huma), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Hanna Parv, Kärt Hüdsi.  Varus: Mae Lillo, Isabel Huma. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli.

Naiskonna järgmine mäng on 20. augustil. Lootospargis mängitakse kell 14 Viljandi JK Tulevik /S.-Jaani ühendvõistkonnaga. Mängu kannab üle Soccernet TV.