Laupäeval, 8. mail mängis Lootose naiskond naiste meistriliigas viienda vooru kohtumise. Tartus Sepa jalgpallikeskuse väljakul oli vastaseks kohalik JK Tammeka naiskond.

Lootos asus 24. minutil kohtumist kapten Ave-Lii Laasi väravast 1:0 juhtima. Vastased viigistasid teise poolaja alguses. Kärt Hüdsi ja Ave-Lii Laasi väravad 52. ja 69. minutil kindlustasid põlvakatele siiski 3:1 võidu piirkonna rivaali üle. Liigatabelis tõusis Lootos kuuendaks.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa (90`Ketlin Pindis), Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla, Ita Lillo, Anette-Laureen Linnuste, Kristin Kukli (86`Hanna Parv), Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi (73`Mae Lillo), Kärt Hüdsi. Varus: Mae Lillo, Sandra London, Indra-Liz Nemvalts, Hanna Parv, Ketlin Pindis.

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help, võistkonna esindaja Indrek Käo.

Naiskonna järgmine mäng on juba kolmapäeval, 12. mail. Eesti karikavõistluste poolfinaalis võõrustatakse valitsevat karikahoidjat – Tallinna FC Flora naiskonda. Mäng algab staadionil Lootospark kell 19.