Laupäeval, 2. oktoobril oli võistlustules Lootose naiskond. Naiste meistriliiga põhiturniiri viimase vooru mängus alistati Tartu Tammeka võistkond tulemusega 5-2.

Lootospargis toimunud kohtumist asus kodunaiskond 28. minutil Kärt Hüdsi väravast juhtima. Vastased viigistasid kuus minutit enne poolajavilet. 56. minutil viis kapten Ave-Lii Laas põlvakad penaltist juhtima ja 78. minutil suurendas Ita Lillo edunumbrid 3:1 peale.

Kümme minutit enne kohtumise lõppu vähendasid tartlased seisu taas üheväravaliseks, kuid Kristin Kukli realiseeritud penalti 82. minutil tõi turvalise eduseisu tagasi. Punkti mängule pani kapten Laas, kes teisel üleminutil vastaste võrku ilusa karistuslöögi toimetas.

Lootosel on liigatabelis koos 25 punkti, mis annab viienda koha. Hooaja lõpuni jääb veel kolm mängu, mis kõik toimuvad võõrsil. Juba 9. oktoobril kohtutakse Tammekaga uuesti, seekord Tartus.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa Aiki Suits (62`Isabel Huma), Kati-Karoli Silla (88`Ketlin Pindis), Hanna Parv (62`Ita Lillo), Anette-Laureen Linnuste (88`Luiisa Marleen Lepp), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Kärt Hüdsi. Varus: Isabel Huma, Luiisa Marleen Lepp, Ita Lillo, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.