Laupäeval, 16. aprillil alustas Põlva Lootose naiskond järjekordset hooaega naiste meistriiigas. Teise vooru kohtumises võõrustati meistriliiga uustulnukat Tabasalu Jalgpalliklubi.

Vastased asusid 35.minutil Natali Sigijane kauglöögist juhtima ja suutsid edunumbreid hoida poolajavileni. Teise poolaja 57. minutil viigistas Ave-Lii Laas nurgalöögi järgsest olukorrast mänguseisu ja viigiga 1:1 kohtumine lõppeski.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Hanna Parv (45′ Mae Lillo), Isabel Huma, Kärt Kaseorg, Ita Lillo, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Kärt Hüdsi. Varus: Mae Lillo, Ketlin Pindis, Mairit Laanesaar. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.

Naiskonna mängud alanud nädalal:
20. aprill kell 19:30 Sepa jalgpallikeskus, JK Tammeka – FC Lootos (Naiste karikavõistluste 1/4)
23. aprill kell 12:30 Lootospark, FC Lootos – Saku Sporting  (Naiste Meistriliiga 3. voor)