Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval, 27. märtsil alustas Lootose naiskond mängudega 2021 aasta Naiste meistriliigas. Avavooru kohtumises võõrustati eelmise hooaja pronksinaiskonda Saku Sportingut.

Lootospargis toimunud mängu asusid vastased 13 ja 27. minuti väravatest 2:0 juhtima. Lootose koosseisus tegid meistriliiga debüüdi neli noormängijat. Võru FC Heliosest liitunud Elina Kahar alustas mängu algkoosseisus. Hanna Parv ja Ketlin Pindis sekkusid vahetusest vastavalt 61. ja 82. minutil, nagu ka Lootose noortevõistkonna kasvandik Mae Lillo. 88. ja 90+1. minutil lõid vastased veel kaks väravat, võites kohtumise 4:0.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (82` Ketlin Pindis), Ita Lillo, Anette-Laureen Linnuste (61` Hanna Parv), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts (82` Mae Lillo), Kärt Hüdsi (61` Helene Lumi). Varus: Mae Lillo, Helene Lumi, Hanna Parv, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.
Naiskonna järgmine vastane on JK Tallinna Kalev, kellega mängitakse 17. aprillil Tallinnas.