Pühapäeval, 25. juulil, mängis Lootose naiskond naiste Meistriliiga 12. vooru mängus Viljandis sealse JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga.

Lootos asus kapten Ave-Lii Laasi karistuslöögist kohtumist juhtima 12. minutil. 21. minutil vastased viigistasid, kuid 38. minutil viis Kärt Hüdsi Lootose taas ette. Teise poolaja alguses lõi värava Kristin Kukli  ja Lootos võitis väga võitluslikult kulgenud mängu tulemusega 3:1. Liigatabelis tõusis naiskond viiendaks.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa (77`Aiki Suits), Kati-Karoli Silla, Anette Laureen Linnuste (83`Hanna Parv), Ita Lillo (89`Isabel Huma), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi (90+2`Ketlin Pindis), Kärt Hüdsi. Varus: Hanna Parv, Aiki Suits, Isabel Huma, Ketlin Pindis. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli.

Naiskonna järgmine mäng on 31. juulil. Põlva Lootospargis on kell 18 algavas mängus vastaseks Pärnu JK Vaprus.