Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Täna oli omapärane juhtum Põlva linnas, kus üks härra jäi avalikku kempsu kinni ja politseinikud pidid ta sealt välja päästma.

„Enamasti on ikka nii, et kui on häda, tuleb kempsu minna. Suuremgi mõttetera sellest aga on, et kui häda tehtud, ei pruugi kergendustunnet siiski tulla, sest häda võib omakorda tekkida ka kempsust välja pääsemisega – jah, selline päriseluline põgenemistuba,” edastab Lõuna prefektuur sotsiaalmeedias.

Nimelt sai Lõuna prefektuur täna kõne härralt, kes oli Põlva keskväljaku ühiskasutatavasse kempsu luku taha jäänud. Pole teada, kas riiv vajus ise pahaaimamatult kinni või oli selle taga kellegi pahatahtlik käsi.

„Aga nädalavahetusel, mis enamasti toob meile kuhjaga keerulisi ja ärevaid väljakutseid, on mõnus vaheldus, kui saame teinekord ka üsna lihtsat abi pakkudes inimeste vaba liikumise ja heaolu tagada ning nende näole kergendustundest tulvil naeratuse tuua,” edastas prefektuur.

Avalikku tualetti kinni jäädes soovitab politsei esmajärjekorras helistada lähistel olevatele sõpradele ja tuttavatele, kes saaksid appi tulla.

Viimased uudised