Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Põlva valla külavanemate Facebook

Laupäeval, 29. juulil toimusid Põlva valla XI suvemängud, kus osales 16 kogukondlikku võistkonda, milles oli esindatud 21 küla. Suvemängude võitjaks tuli Karilatsi küla.

Mängudeks olid end üles andnud võistkonnad: Aarna-Kiuma, Ahja, Andre, Eoste-Valgesoo, Himmaste, Holvandi-Kiisa-Vanaküla, Jaanimõisa, Kanassaare, Karilatsi, Kauksi, Kähri-Tännassilma-Puskaru, Lootvina-Logina, Mammaste, Orajõe, Taevaskoja ja Vana-Koiola.

Sel aastal olid suvemängud vabamad ja lõbusamad. Vähem oli sporti ja võistlused, mis toimusid, olid humoorikad ja kõigile jõukohased.

Perepäeva formaadis suvemängude soojendusvõimlemise tegid LAHEDAD MUTID ning perede pisematele korraldas tegevusi PIPI.

Võistlusaladeks olid saapavise, discgolf, karastusjookide degusteerimine, viktoriin ja külavanemate võistlus. Lisapunktid andis võistkonnale ühtne riietus või mingi detail riietuses, kogukonna sümboolika, pesapaiga kujundus, tantsuvõistlusel osalemine ja osalemine järgmise aasta korraldaja loosimises.

Järgmise aasta suvemängude korraldaja loosimises osales kaheksa võistkonda. Fortuunaks olnud Eoste-Valgesoo külavanem tõmbas järgmise aasta korraldajaks Karilatsi küla, kes osutus kõigi alade kokkuvõttes ka suvemängude võitjaks.

Suvemängud lõppesid ühise tantsukeerutusega Vana-Koiola ansambeli KUUES PÄEV saatel.

Suvemängud korraldas MTÜ Eoste-Valgesoo, koostöös Põlva valla ja Põlva Maakonna Spordiliiduga.

Kommentaarid

Viimased uudised