Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Ottomar Ladva. Foto: Elina Kask

Ottomar Ladva saavutas kõrge teise koha maailma suurima pokkerifestivali GG Online Championship (GGOC) high-roller turniiril võidusummaga 354 000 eurot.  Ainuüksi viimase kahe aasta jooksul on Haapsalust pärit 24-aastane Ottomar Ladva teeninud GG-võrgustiku turniiridel üle kuue miljoni euro auhinnaraha.

Ülikõrge, 25 500-dollarilise osalustasu tõttu on high-roller turniir suunatud vaid kõrges mängus karastunud pokkeriproffidele. Võistluse lõppfaasis sõlmisid Eestist pärit Ladva ning Kanada pokkerimiljonär, Daniel Dvoress, omavahelise kokkuleppe auhinnarahade jagamiseks, lühikeses heitluses tiitlile jäi aga peale viimane.

Peale pokkeriturniiri võitude on Haapsalust pärit noormees saavutanud palju malespordis, seda juba Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilasena. Ottomar Ladva on neljakordne Eesti malemeister, Eesti noorim malemeister ning saavutanud 12-aastaselt kiirmale Euroopa noorte meistrivõistlustel kolmanda koha.  Peale maletamise näitab täna Mehhikos elav noormees online pokkeriturniiridel maailma tippvormi.

Eesti esimaletajast, Ottomar Ladvast on vaid paari aastaga saanud üks maailma hinnatumaid online-pokkeriproffe, kes on pälvinud Eesti parima pokkerimängija aunimetuse.

Ladva on võistelnud edukalt ka teistel GGOC turniiridel. Samal päeval suutis ta võita veel  1500 $ Sunday Saver high-roller turniiri ning teenida 50 000 eurot auhinnaraha. Ainuüksi viimase kahe aasta jooksul on 24-aastane Ottomar Ladva teeninud GG-võrgustikus üle kuue miljoni euro auhinnaraha.

OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi sõnul on Ladva sage külaline ka ülikõrgetel, enam kui 10 000-dollarilise sisseostuga turniiridel. Ainuüksi viimase kahe aasta jooksul on ta teeninud GG-võrgustikus üle kuue miljoni euro auhinnaraha. „Sellest summast tuleb küll lahutada turniiride sisseostud, kuid ilmselgelt on Ladva võidumarginaal keskmisest märksa kõrgem. Seejuures käib jutt turniiridest, mille tase on erakordselt tugev ning kus lööb kaasa maailma absoluutne pokkeriparemik,“ selgitas Olop.

GG Online Championship lõppes kolmapäeval, kus osales  läbi OlyBeti sadu Eesti pokkerimängijaid. Suurfestival koosneb 131 turniirist ning selle üldine auhinnafond on garanteeritult vähemalt 150 miljonit dollarit. Ainus Eesti pokkerituba, mis tegutseb maailma suurimas pokkerivõrgustikus GG Network, on OlyBet. Tänu sellele saavad OlyBeti mängijad osaleda nii turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel (WSOP) kui teistel suurturniiridel, mille auhinnafondid ulatuvad kümnetesse miljonitesse eurodesse.

Viimased uudised