Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Otepää Golf

Otepää Golf koostöös Otepää vallavalitsusega kutsuvad kõiki vallaelanikke pühapäeval, 11.juunil  kell 12.00 Otepää Golfikeskusesse tasuta golfipäevale. Vallaelanikke toob ja viib spetsiaalne golfibuss.

„Tulla võivad kõik – golfi saab mängida ka kõrges eas. Märgiksin siinjuures ära selle fakti, et golfimängija eluiga on keskmiselt 5 aastat pikem,” ütles Otepää Golfikeskuse juhataja Kristi Laur. „Alustame kell 12 golfimängu tutvustamisega ja peale lühikest koolitust saavad soovijad proovida päris golfimängu proovida. Mängime läbi maalilise Saagjärve kõrval lookleva 18. raja.”

Otepää Golfikeskus organiseerib sel päeval golfijuhendajad ja golfiautod golfikomplektidega, et kõik soovijad vastu võtta. Kohapeal pakutakse teed, kohvi, maiustusi ja lastele on magusad auhinnad firmalt Kommipomm. Golfipäevale on oodatud nii noored, vanemad ja seeniorid. Ootame üksikisikud, kui ka sõpruskondi ja kollektiive, et ükskoos veeta üks tervislik ja põnev päev kaunis looduses.

Otepää vallavanem Jaanus Barkala märkis, et golfi näol on vallaelanikel võimalus harrastada veel üht maailmas väga levinud rahvaspordina tuntud spordiala. „Otepääl on palju spordikeskusi ja Otepää Golfikeskus on üks neist. Kui meie vallas on juba selline võimalus loodud, siis miks mitte proovida,” lisas Jaanus Barkala.

Et üritus ei tunduks meelitamisena kalli hobi juurde, siis toob Otepää Golf ära hinnad, mis kehtivad Otepää valla elanikele otepäälase kaardi esitamisel:

Esimene kuu alustajale 30€ + tasuta golfitrennid + iga päev esimese kuu jooksul tasuta korv harjutuspalle löökide harjutamiseks.

Peale esimest kuud alustaja soodushinnaga mänguõigus terveks hooajaks (kuumaksega ligi 50 eurot kuus). Golfivarustuse saab kohapeal rentida.

Golfisõpru toob ja viib kohale spetsiaalne tasuta golfibuss (Mati Reisid).

Bussiajad:

Kell 10.50  Nõuni
Kell 11.00 Otepää bussijaam
Kell 11.20 Sangaste bussijaam
Kell 11.30 Keeni bussijaam
Kell 11.40 Puka Coop
Kell 12.00 Otepää Golf

Viimased uudised