Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: facebook

Riigikogu liige Liina Kersna halvustas oma arvamusartiklis oma kolleeg Monika Helmet, kelle kohta väitis, et seoses abikaasaga pole ta saanud end teostada.

Helme vastas Kersnale sotsiaalmeedias nõnda:

Liina Kersna, ole palun nii kena ja ära minu lugu oma propagandaartiklites kasuta!!!!
Häbi peaks olema tulla rääkima asjadest, millest sa mitte midagi ei tea!
Minu abikaasa oli kõrgkooli lõpetanud ja kõik oma diplomid saanud juba ammu enne, kui meie ühised lapsed sündisid! Ja õpetas sel ajal, kui mõlema poolt väga oodatud lapsed meie ellu tulid, ise juba kõrgkoolis rahvusvaheliste suhete aluseid.
Ja muuseas veel, kõigile teadmiseks – Mart oli meie tütrega pikalt isapuhkusel!!!! Jagas justnimelt seda nö. mähkmevahetuse vastutust, mis võrdõiguslastel kogu aeg pinnuks silmas on! Ja oli pärast 100 protsenti minu tagala, kui mina otsustasin minna magistrantuuri! Ta on olnud kogu aeg ka minu toetaja, kui ma otsustasin tulla poliitikasse! Olnud kõiges nõu ja jõuga abiks, nii et meil on teineteise toetuse ja teineteisega arvestamisega absoluutselt kõik korras!!!

Meie pere ei vaja su silmakirjalikku kaastunnet ja võrdõiguslikku eestkostet, Liina Kersna!
Samuti olen ma kindel, et ka enamik Eesti peresid ei vaja su võrdõiguslikkuse propagandaläminat, vaid saavad suurepäraselt oma elud elatud, rõõmud ja kohustused ilma riikliku vahelesegamiseta ja tädiliku abihalata jagatud.
Ma saan aru, et oma maailmavaate eest peab seisma (kuigi aru ma ei saa, mida nii vasakpoolne teeb Reformierakonnas), aga piinlik peaks olema oma propagandaüllitises ja poliitnäägutuses minna NII isiklikuks!
See oli praegu nii madal, et enam madalamaks minna ei saa.
Häbi, Liina! Häbi!
**************

Kersna tsitaat Õhtulehe artiklis:

„Nädalavahetusel sai lugeda kahte intervjuud kahe ministri abikaasaga, kes kannavad ühte perekonnanime. Ühel olid ülikoolis küll paremad hinded kui abikaasal, aga tal jäi ülikool lõpetamata, sest ta sai lapsed. Teisel jäi laste sünni tõttu katki professionaalne karjäär. Laste isad lõpetasid ülikoolid ega katkestanud omi karjääre, kuigi lapsed olid ühised.”

Kommentaarid

Viimased uudised