Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Masendav. Kesikud tahavadki lasteaias käimise kohustuslikuks muuta. Ma ikka lootsin, et Reps tegi nalja, kui sellest plaanist rääkis, sest see, mis ta Soome kohta rääkis, et seal käivad lapsed kohustuslikus korras lasteaias ja koduseid lapsi kontrollitakse kord nädalas sots- ja medtöötaja poolt, osutus järele kontrollimisel täielikuks valeks. Ma siis mõtlesin, et no vast ikka tegi nalja, sest nii lolli mõtte peale annab ikka tulla, et kolmeaastased vägisi lasteaeda suruda. Aga näe, täna loen Lõunaeestlasest, et Repsil kindel plaan see mõte ikkagi teoks teha. Reps hakkab nüüd koos teiste hullude aktivistidega välja töötama plaani, kuidas 3-7-aastased vägisi lasteaeda saata ja kuidas seda kõike korraldada.

Kui nüüd lõpuni aus olla, siis lasteaedade kohustuslikuks muutumine ei ole tegelikult Repsi süü. Tema on lihtsalt nii loll, et ta ei tea paremini. Tema ajukäärdude vahel vilistab tuul ning see, et ta kunagi Eesti Vabariigi presidendi kandidaat oli, on ilmselt Eesti ajaloo suurim ja ühtlasi kõige kurvem nali. Idioodilt ongi raske teistsugust käitumist oodata. Idioot käitub nagu idioot. Süüdi on see, kes sellise idioodi poliitikasse tõi. Savisaar. Jah, just, seesama Savisaar, kes praegu kohtu alt pääses. Eesti poliitika üks vaieldamatuid suurkujusid, Rahvarinde lehvivate lokkidega kauboi, Keskerakonna isa. Tema tõi idioodid politiikasse ja edutas neid kõrgetele kohtadele. Lisaks Repsile veel Ratase ja Simsoni, kes ei ole vähem idioodid. Kuna Savisaar lähtus edutamise puhul ainult lojaalsusest, siis said Keskerakonna tippu ehk nomenklatuuri ladvikusse just need kõige suuremad idioodid, sest nemad on teadupärast kõige lojaalsemad. Need, kel vähegi aru peas oli ja kes Savisaare otsustes kahelda julgesid, need puksiti kõrvale. Üks, millega Savisaar muidugi ei arvestanud, on see, et ühel päeval võivad need idioodid, keda tema oli oma tippsaapalakkujateks edutanud, talt võimu jõuga ära võtta.

Ja seda nad muidugi tegidki. Sest lisaks lojaalsusele iseloomustab poliitilisi idioote veel ka pime võimuiha. Ja nii need pimedas võimuihas idioodid nagu Ratas, Reps ja Simson võtsidki oma edutajalt võimu vägisi ära ja kargasid ise pukki.

Ja hakkasid oma idioodi ajuga Eesti riiki juhtima. Ja lolle uusi seadusi välja mõtlema. Nagu nüüd see kohustuslik lasteaias käimine, mis on idiootide jutu järgi ka Soomes, kuigi tegelikult seda seal ei ole. Aga idioot teab, et on, ja seepärast peab see nii olema ka Eestis. Ja täpselt samamoodi nagu idioodid võtsid oma edutaja vägisi pukist maha, sest nad tahtsid ise võimule saada, suruvad nad nüüd läbi ka selle idiootse seaduse. Vägisi. Sest ilmselt teenib see kuidagi nende võimuiha.

Õnneks on Riigikogu valimised juba varsti ja ma väga loodan, südamest loodan, et Eesti päästetakse neist idiootidest, keda on seal Keskerakonnas terve kari. Või p…täis, nagu mu võrukesest isa armastas öelda. Ärge jumala eest, palun, valige enam Keskerakonda, sest Eesti rahvas on idiootidest ja idiootsustest väsinud. Päriselt ka. Tahaks nüüd natuke elada ja hingata ka, mitte ainult kogu aeg valvel olla, et mis nurga tagant see järgmine idiootsus tuleb.

Nii palju siis tänaseks. Homme ehk millestki rõõmsamast. Aga täna tahtsin ma just seda teile südamele panna. Et te jumala eest ei valiks enam neid idioote.

IRJA TÄHISMAA

Viimased uudised