Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Taavi Nagel

Esmaspäeval, 27. veebruaril algab Elva spordihoones Eesti esimene Tantsuolümpia. Tegemist on seni suurima üle-eestilise tantsuvõistlusega, mis kestab terve nädala.

„Eestis on kõrge kvaliteediga tantsuvõistlusi mitmeid, ent selline võistlus, kus kohtuvad pea kõik enimlevinud tantsustiilid tangost kõhutantsu ja akrobaatikani, on harukordne ka maailmas,” avab ürituse tausta peakorraldaja ja tantsuõpetaja Andre Laine.

Esimesed etteasted jõuavad publikuni esmaspäeva hommikul pärast võistluse avashow-d. „Formaadis üritasime matkida kõigile tuttavaid olümpiamänge, mistõttu on uhkel ava- ja lõputseremoonial oluline roll,” ütles Laine. Võistlusel osaleb üle 1700 tantsija.

Ürituse tehnilise meeskonna juhi Jaagup Vana sõnul näidatakse sarnaselt olümpiamängudele ka telepilti keskkonnas Elisa Stage. Samuti filmitakse iga etteaste kvaliteetselt üles, et tantsijatele ja nende lähedastele jääks üritusest hea meenutus. Pealtvaatajatele on võistluse jälgimiseks publiku tribüün ning laval toimuvas aitab orienteeruda ürituse konferansjee Lota Vana.

Tantsuolümpia eesmärk on anda tantsu armastavatele inimestele võimalus oma võimeid ja oskusi näidata, tunnustada tublisid tantsijaid ning anda tantsijatele uut inspiratsiooni tantsimisega jätkamiseks. Kohal on professionaalne žürii ja võitjaid premeeritakse auhindadega!

Üllatusi, ilusat tantsu, enneolematuid kostüüme ja põnevust jagub igasse päeva! Tule ja ela kaasa oma lemmikutele! Info ja täpse ajakava leiad Tantsuolümpia kodulehelt: http://tantsuolympia.ee

Eesti esimest tantsuolümpiat toetavad Kajamaa holiday home, Jääaja keskus, Klick, Tatra puhkemaja, Roi, Tere AS, Värska Original, Arcwood, Rõngu pagar, Amserv, Boost, Lotemaa, Coop, Värska kuurortravi keskus, Ronimisministeerium, Escapetartu, Brain games, Videovanad, Elva vald, Elva seikluspark, Salvest, Kagu elekter, Kultuuriministeerium, Taivoster, Kultuurkapital ja maakondlikud ekspertgrupid

Viimased uudised