Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnapea Anti Allase tegevus meenutab juba pikemat aega kangesti Venemaa juhtide tegevust. Võrukad on arvanud, et see on juhus. Nüüd on aga lekkinud linnapea abikaasa Elina Allase vestlus Facebookis, kus Elina kiidab Venemaad ja soovitab teha Venemaa viisa.

„Venemaa on suur riik ja Pihkvas elu keeb,” kirjutab Elina. Ta võtab sõna Eesti kütusehindade kohta ja märgib, et tuleks teha Venemaa viisa ja siis ei pea enam üldse hindu vaatama.

„Ütled polnõi paak ja saavad aru,” jagab Võru linnapea abikaasa juhtnööre, „novembris maksin Petseris 55 liitri eest 24 eurot.”

Elina kirjutab, et tegi Vene viisa Vaatevinkli reisibüroo kaudu. Tema soovitus Venemaalt kütust tuua tuleb vahetult pärast seda, kui tema abikaasa, linnapea Anti Allas võitles omale välja 400-eurose palgatõusu 2900 euro peale. Kinnitamata andmetel soovis Allas koguni 3500 eurot, aga kuivõrd asi lekkis ajakirjandusse, siis tuli tal end tagasi tõmmata.

Olgu veel lisatud, et aastase Venemaa viisa hind on 150 euro ringis, paljud Võru inimesed saavad kätte 400 eurot kuus, millest enamus kulub maksete peale, mistõttu neil polegi võimalust, et viisat muretseda.

Nüüd on siis teada, millele kulub linnapea palgatõus: Venemaal elu nautimisele ja sealt kütuse toomisele.

Siin on kogu Elina Allase kirjavahetus Facebookis:

Kujutis: Facebook

Viimased uudised