Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei andis teada, et Diana leiti üles, kuid paraku surnuna. Naise surnukeha leidis Mooste aleviku metsatukast vabatahtlik otsija.

Politsei selgitas, et surnukehal väliseid vägivalla tundemärke ei olnud, ka ei ole esialgselt kogutud andmete põhjal alust arvata, et naise surma põhjustas kuritegu. Täpse surma põhjuse selgitab kohtuarstlik lahang.

Naise otsingutega oli seotud ühtekokku 90 inimest, nende seas nii politseinikud kui ka vabatahtlikud.

Politsei tänab vabatahtlikke ning kõiki teisigi koostöö eest.

Dianat nähti viimati 5. novembri õhtupoolikul Põlvamaal Mooste alevikus. Kuna Diana ei ilmunud esmaspäeval tööle, pöördusid lähedased eile päeval politseisse. Korduvalt tehtud positsioneerimine näitas telefoni viimaseks asukohaks Põlvamaal asuva Laho küla. Kuigi telefon oli sisse lülitatud, siis kõnedele Diana ei vastanud ning ühel hetkel lülitus telefon välja. Otsinguid juhtiv politseimajor Arvo Turba ütles, et Diana käitumine ja koju jäetud kiri andsid põhjust arvata, et tema elu võib olla ohus.

„Paralleelselt otsingutega maastikul asuti kontrollima teadaolevaid aadresse, kuhu Diana võinuks Moostes, Tartus või mujal suunduda. Veel eile õhtul püüdis lennusalk esialgselt otsingualalt leida soojuskaameraga inimest või mobiiltelefoni, kuid tulemuseta. Tänaseks on otsinguala oluliselt laiendatud ning metsatukkade läbikammimisega Laho küla lähistel on täna seotud umbes 80 otsijat,“ kirjeldas politseimajor.

Diana töötas ja õppis Tartus.

Viimased uudised