Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlva Serviti kui ka kohtumise resultatiivseim mängija Alfred Timmo, kelle nimele kogunes seitse väravat. Foto: Karoliina Ulmand

Täna oli meistriliigas edasilükkunud kohtumine Põlva Serviti ning HC Kehra/Horizon Pulp&Paper vahel, mis pärast tasavägist 11:10 poolaega kulmineerus 29:21 võiduga Serviti jaoks.

Mäng nagu ameerika mäed

Tasa ja targu – nii algas kohtumine Põlva Mesikäpa Hallis, kus oli viiendaks minutiks seis vaid 2:0 ning seda külalismeeskonna Kehra kasuks. Sergio-Silver Kreegimaa ning David Mamporia väravatele vastas Serviti alles kuuendal mänguminutil, kui joonemängija Arturs Meikšans võõrustajate skoori avas.

14. minutil läksid Põlva mängumehed esmakordselt kohtumise jooksul juhtima, kui Henri Sillaste seisuks 5:4 tegi. Sillaste ja Carl-Eric Uibo koostööviljana kasvas 17. minutil Serviti värskelt saavutatud edumaa neljaväravaliseks. Kristofer Liedemanni realiseeritud seitsmemeetri karistusvise ning Rasmus Eensaare poolt tühja väravasse saadetud pall tõid Kehra kahe punkti raadiusesse viis minutit enne esimese poolaja lõppu. Sigmar Seermanni värav vähendas seda veelgi enne poolajavilet ning pausile mindi resultaadiga 11:10 Servitile.

Teiseks poolajaks oli Põlva võistkond suutnud vahepeal vastased kolme värava kaugusele tõrjuda, ent 44. minutiks oli seis taas viigis numbritega 18:18. Võõrustajameeskonna nõrkushetk jäi üürikeseks ja 50. minutiks oli kuueväravaline edumaa kindlustatud. Serviti väravate tuhin jätkus ning nii otsustasid põlvakad mängu saatuse, mille tagajärjena kujunes lõppresultaadiks 29:21.

Serviti eest viskas enim väravaid Alfred Timmo, kes sel korral viskas seitse väravat. Kehra poolelt oli edukaim skooritegija Sigmar Seermann, kes sahistas vastasmeeskonna väravavõrku viiel korral.

Järgmised meistriliiga mängud

01.03. 19:00 Viljandi Spordikeskus Viljandi HC – Põlva Serviti

01.03. 19:00 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – SK Tapa/N.R. Energy

02.03. 19:00 Kalevi Spordihall HC Tallinn – Mistra