Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Kahtlusalune riigireetur Deniss Metsavas muutus sotsiaalmeedias viimasel ajal väga närviliseks. Võimalik, et ta kartis midagi.

Nii näiteks kirjutas Metsavas möödunud, 2017. aasta detsembris Facebooki sissekandes, et tema isiku vastu on hakanud tähelepanu ilmutama meediakanal Baltnews.

„Baltnews-i tegelased hakkasid otsima minu mitte nii väga lähedasi sugulasi eesmärgiga kaevata vähe sügavamalt ja räpasemalt,” kirjutas Deniss Metsavas. „Leidsid ühe tädikese, kellega keegi mu suguvõsast ei suhtle nii ca 10 aastat. Tädikene aga, täiesti mõistmatutel põhjustel, hakkas helistama mööda mu sugulasi ja kekkama, et aeg on käes, kõik hirmsad peresaladused saavad päevavalgele toodud. Tegelikult võib Baltnewsist isegi aru saada, töötavad selle kaadriga, mis saadaval on… Häbi. Lihtsalt häbi.”

Pärast seda materdas Metsavas kõvasti meediakanalit Baltnews selle eest, et Baltnews oli kirjutanud, kuidas Metsavas ähvardas füüsilise vägivallaga Tallinna ansambli May Day muusikut Sergei Krutihhinit.

Baltnews aga midagi Metsavase suguvõsast ega tädikesest ei kirjutanud. Küll aga oli Metsavas millegi pärast väga hirmul, et ta kirjutas, kuidas „kõik hirmsad peresaladused saavad päevavalgele toodud”.

Sellest võib välja lugeda, et need „hirmsad peresaladused” olidki need asjaolud, mille pärast Metsavas oli hirmul. Ja see tõenäoliselt võimaldas teda värvata – hirmust saladuste päevavalgele tuleku ees. Tõenäoliselt kartis metsavas, et kui tema punase diversandist vanaisa kohta midagi päevavalgele tuleb, siis on tema karjääril kaitseväes kriips peal.

Deniss Metsavas küll kirjutab, et vahetas oma nime ära kooliajal austusest oma suguvõsa perenime vastu, aga seda võis põhjustada ka hirm ja häbi selle ees, et need „hirmsad peresaladused” päevavalgele tulevad.

Metsavase sissekannetest sotsiaalmeedias tuleb välja, et talle oli väga oluline kaitsejõudude süsteemis jätkamine ja Eesti patrioodi mängimine. Miks, see selgus käesoleval nädalal – ta oli Vene süjaväeluure GRU agent. Tõenäoliselt oli seda ka tema isa ja poeg värvati isa kaudu.

Viimased uudised