Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Muutumise-entusiastidele on pandud paika uus teetähis: Brasiilia päritolu Rodrigo Alves tunnistas, et on mõttetult kulutanud üle 600 000 euro, et muutuda tavalisest mehest inim-Keniks, kuna ta tahab tegelikult olla hoopis naine.

Nüüd näeb Alves, kes palub end kutsuda Roddy’ks välja nagu Barbi-nukk. Inglismaal elav 36-aastane Alves on juba kolm kuud end ise rohtude abil naiseks moondanud, aga hoiatab teisi, et nad seda ei teeks, kuna ta sattus haiglasse. Nüüd tahab Alves käia operatsioonil, kus tal eemaldatakse peenis ja paigaldatakse kunstrinnad, vahendab Daily Mail.

Alves ütles, et oleks pidanud käima tegelikult kohe algul psühhiaatri juures, selle asemel, et omale lasta kunst-kõhulihased ja musklid paigaldada. Ta tunnistab, et ei saanud kohe algul aru, et ei taha mitte olla Ken, vaid hoopis naine. Nüüd peab ta uuesti käima lõikustel, et naiseks saada.

Alves on saanud üle maailma kuulsaks, kuna on kulutanud ligi saja ilulõikuse peale üle 600 000 euro, et muutuda Barbie kaaslase Keni nuku sarnaseks. Tegemist on teadaolevalt kõige enam iluoperatsioonidele kulutanud isikuga maailmas.

Võrreldes oma algse välismusega on aga Alves praeguseks täiesti tundmatuseni muutunud.

 

View this post on Instagram

 

I followed the trail out of the room, invigorated by the possibility of reinventing my own body. The meaning was mine, as long as I was with those who had the vision and vocabulary to understand my creation. Image credits to @_adamgerrard_ & @dailymirror image editing by @dsp._design & @dillonstpaul dress from @prettylittlething 👩🏼 stylist Mr @nickhowardlanes. #beauty #glam #blonde #barbie #rodrigoalves #transgender #transgenderwoman #pretty #fierce #fashion #lifestyle

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Viimased uudised