Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Riina Solman (vasakul) ja Lea Danilson-Järg. Isamaa pilt

Isamaa Tallinna piirkonna uueks juhiks valiti kahekordne minister ja tänane Riigikogu liige Riina Solman.

Tallinna piirkonda juhtis senini Urmas Reinsalu, kes valiti aga juuni algul Isamaa erakonna uueks esimeheks. Vabanenud piirkonna juhi kohale oli kaks kandidaati, sel nädalal Isamaa naiskogu IREN juhtimisel teatepulga Lea Nilsonile üle andnud Solman ning endine Riigikogu ja praegune Tallinna linnavolikogu liige Tarmo Kruusimäe. Teisipäeval kogunenud Isamaa Tallinna piirkonna juhatuses osutus valituks Solman.

„Tore on näha, et Isamaa toetus Eesti inimeste seas on tõusuteel. Selle hoo peame ära kasutama ka Tallinnas ja tuletama värske energiaga nii enda liikmetele kui ka laiemale avalikkusele meelde, et Isamaa on tegus, elurõõmus ja positiivne erakond, kes viib enda valimislubadused ellu,” sõnas Solman.

Värske Tallinna piirkonna esimees lisas: „Ees ootab teguderohke suvi, sest juba järgmisel aastal on kavas Euroopa Parlamendi valimised ning 2025 valitakse uued kohalike omavalitsuste volikogud. Isamaa ambitsioon Tallinnas, Eesti rahvarohkeimas omavalitsuses on parandada oma praegust positsiooni. Meie ülesanne on olla positiivseks alternatiiviks nii Keskerakonna võimule Tallinnas kui ka laiemalt praeguse valitsuskoalitsiooni valetavale, Eesti inimesi ja ettevõtteid koormavale ja ühiskonda lõhestavale poliitikale.”

Viimased uudised