Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Artjom Fraiman

Laupäeval Elvas toimunud võistluse korraldajaks oli Tartu Kulturismi ja Fitnessi klubi koostöös Eesti Kulturismi  ja Fitnessi Liiduga. Võistlusel paljudes erinevates kulturismi ja fitnessi kategooriates.

Bikinifitnessi esindajad näitasid graatsilist lavalist liikumist ja kena sportlikku keha. Bodyfitnessi kategoorias osalejate puhul oli näha juba suuremaks treenitud lihasmassi. Wellness fitnessi puhul võis märgata naiselikku tugevamat trimmis alakeha. Kohal olid ka keerukat vabakava demonstreerinud acrobatic ja artistic fitnessi esindajad.

Kõige pikem meesvõistlejate rivi oli Mens Physique kategoorias. See kategooria ei eelda nii suurt lihasmassi aga vajalik on üldine hea treenitus, korralikult väljajoonistuv kõhulihas ja laiad õlad.
Klassikalise kulturismi ja kulturismi esindajad omavad juba korralikku lihasmassi.

Võistluste korraldajatel oli hea meel, et Lõuna-Eesti kulturismi traditsioonid jätkuvad ning nad loodavad, et antud ala muutub veel populaarsemaks nii võistlejate kui pealtvaatajate osas.

Võistluste säravamad kohad noppisid naiste bikinifitnessi absoluutse võidu võtnud Tartu esindaja Liis Rosenthal, juuniorite bikinifitnessi võitnud Angela Absalon ning naiste ja mastersite bodyfitnessi võitja Marian Muuga Pärnust.

Pärnusse, Märt Ermile, läks ka Mens Physique võit. Klassikalises kulturismis ja kulturismis jättis võidu koju korralikku vormi näidanud Tartu esindaja Olari Perlin.

Oli meeleolukas sportlik üritus, mis loodetavasti andis ka pealtvaatajatele motivatsiooni treeninguteks ja tervislikuks elustiiliks.

Viimased uudised