Täna Viljandile 13 väravaga kaotanud Tapa pidi taas kord tunnistama viljandlaste tugevust. Foto: Karl-Fredy Kruup/ Eesti Käsipalliliit

Tänane SK Tapa ja Viljandi HC kohtumine pani punkti novembrikuu meistriliiga mängudele. Kodusaalis pallinud Tapa ei suutnud end kehtestada, mille tulemusena kaotati Viljandile skooriga 22:35 (8:19).

Tapa võttis kodus vastu 8. kaotuse meistriliigas

Avavile kõlades võttis esimesena sõna Viljandi, kui värava viskas Kristjan Koovit. Talle järgnes Hendrik Koks 2 väravaga. Tapa sai oma esimese värava kirja 4. minutil, kui käe sai valgeks Trivo Vaigurand. Mängu 10. minutiks näitas skooritabloo seisu 7:2 Viljandile. 11. minutil võttis Viljandi mugavalt koha sisse liidripositsioonil, omades seisuga 9:2 7-väravalist edu Tapa ees. 9. värava autoriks oli Kristo Voika. Minut hiljem täitus viljandlastel ka 10. värav, samaaegselt oli Tapa 3 värava peal. Martin Braun viis Viljandi 9 väravaga juhtima ning ümmargune 10-väravaline vahemaa saabus 20. minutil, kui palli saatis väravasse Johannes Pertelson. Külalismeeskond nautis edumaad täiel rinnal, mida tõendas ka seis 17:5 matši 23. minutil. Esimene poolaeg kuulutati lõppenuks seisuga 19:8 Viljandile.

Teine poolaeg endaga murrangut kaasa ei toonud – juhtpositsioon oli endiselt viljandlaste käes. Viljandil täitus 20. värav enne kui Tapa jõudis enda nimele 10 väravat koguda. 40. minutiks oli skoor 27:11 ja 10 minutit hiljem ehk 50. minutil oli seis 30:17. I-le pani täpi peale Mikk Variku tabamus 60. minutil. Matšile tõmmati joon alla üldresultaadiga 35:22 külaliste kasuks.

Viljandi resultatiivseimad mängijad olid Hendrik Koks ja Mikk Varik 5 väravaga. Tapa eest viskas enim väravaid Endrik Jaanis, kelle nimele jäi kokkuvõttes 6 väravat.