Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Otepää Valla Mängude leht Facebookis

Alates 1.aprillist on kõigil Otepää valla kodanikel võimalus kaasa lüüa sportliku liikumissarjaga „Otepää liigub“. Sari kestab 1. aprillist kuni 31. maini. 

Sari toimub Otepää Valla Mängude raames. „Oleme mängudes pidanud tegema palju koroonast tulenevaid muudatusi ja seega otsustasime, et kõigile on kasulik igapäevane liikumine õues,“ selgitas Otepää Valla Mängude korraldaja Ago Arro. „Sarjaga liitumiseks on vaja endale alla laadida YuMuuv rakendus ning liituda eesmärgiga koodi OTEPÄÄ abil. Otepää valla asulad on juba lisatud süsteemi, neid saab iga kasutaja valida ise juba rakenduses – mille arvestuses ta soovib osaleda ja aktiivsust koguda.“

Lisaks on lisatud ka juba sarjas osalenud sõpruskonnad ja ettevõtted. Uued osaleda soovivad ettevõtted ja sõpruskonnad peavad ühendust võtma korraldajatega.

Iga küla, ettevõtte või sõpruskonna lõpptulemus läheb ka Otepää Valla Mängude üldarvestusse.  Pole vahet kas matkata, joosta, rattaga sõita või teha muud sportlikku tegevust- kõik läheb arvesse. Kui varasemalt oli võistkondade suurus ette antud, siis „Otepää liigub“ etapi puhul on võistkonna suurus vaba, ehk igal võistkonna võimalus registreerida niipalju liikmeid kui palju on soovijaid/sportijaid – ja kõigi osalus läheb arvesse! Igal nädalal on kavas parimatele auhinnad!

Aktiivsuse mõõtmine toimub igal ühel kas oma aktiivsusmonitori, spordikella ja/või telefoniga ning kogu info laetakse üles, töötlemine toimub YUMUUV.com keskkonnas. Kasutaja saab liituda nii sammude kui aktiivsuse põhise eesmärgiga. Kasutajad saavad oma küsimustega pöörduda otse kasutajatoe poole – info@yumuuv.com

Täpsem juhend tuleb peatselt ka Otepää Valla Mängude kodulehele https://otepaasport.ee/

YuMuuv rakenduse saab alla laadida App Store-ist (https://apps.apple.com/us/app/yumuuv/id1459357799) või Play poest (https://play.google.com/store/apps/details…)

YuMuuv kasutusjuhendi leiab siit: https://drive.google.com/…/1WZRktf5_Iv…/view
„Otepää liigub“ sarja esimene vaheetapp kestab 01.04 – 30.04.2021. Sarja toetavad Eesti Kultuurkapital Valgamaa Ekspertgrupp ja Otepää vald. Auhinnad panevad välja Tartu Mill, Ugandi Resto ja Otepää Lihatööstus Edgar.

Viimased uudised