Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Loosi koolimaja. Lõunaeestlase pilt

Võru vallast Loosilt leiti eile eakas soomlane, kes oli sinna viidud ja üksi jäetud. Mees leiti, kui läks naabrite juurde abi paluma. Mees oli viimasel ajal elanud Loosi koolmajas.

Naabrite väitel oli mees elanud Loosi koolimajas, mis seisab tühjalt. Mees ei osanud öelda, kaua ta seal oli olnud, aga mingil hetkel otsustas naabrite juurest abi küsida. Mees ilmus naabrite juurde ilma püksteta, tal oli ümber tekk.

Enne seda oli sealkandis liikunud üks naine, kes oli lubanud mehele kooli naabrusse maja osta. Pole teada, kas ta seda tegi või mitte. Naabritele jäi mulje, et mees toodi kõrvalisse kohta surema. Oli ime, et ta üldse vastu pidas ja ellu jäi.

Asja kinnitab politsei. Politsei info kohaselt tuli eile kella 16 paiku teade, et Võru vallas Loosi külas sattus võõra talu ukse taha 77-aastane mees, kes väitis, et temalt varastati mõni hetk varem raha ära. Teatele reageerinud politseinikud ümbrusest ühtki kahtlast isikut ei leidnud, mispeale võeti eakas mees patrullsõidukile ning toimetati Võrru turvalisse kohta.

Eaka mehe terviseseisundi vaatasid igaks juhuks üle ka meedikud, kes mehe terveks tunnistasid. Juhtunu täpsemad üksikasjad, muuhulgas seegi, miks mees üldse võõra elamise ukse taha sattus ning mis temaga varasemalt juhtuda võis, on politsei andmetel veel selgitamisel.

Viimased uudised