Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru noorte vastloodud spordiklubi Werro Originaal korraldab 1. juunil Võru Spordikeskuse staadionil rahvakümnevõistluse, kus muuhulgas saab jooksukiirust võrrelda Eesti tippsprinteri Õilme Võroga.

1. juunil toimub Võru Spordikeskuse staadionil Spordiklubi Werro Originaal eestvedamisel siinkandi esimene heategevuslik rahvakümnevõistlus. Korraldajate soov on pakkuda kõigile huvilistele mõnusat võimalust vabas võistlusformaadis kümnevõistlust proovida ning toetada üritusest saadavatest tuludest kohalikku MTÜ-d Saagu Parem.

„Kuna soovime kaasata võimalikult palju spordisõpru, on igal huvilisel võimalik tulla proovima ka erinevaid üksikalasid. Nii saavad liikumisest rõõmu tunda ka need, kes mingil põhjusel kõiki kümmet ala kaasa teha ei saa või ei taha“, selgitas üks võistluse korraldajaid, Werro Originaali juhatuse liige Mart Parind. Üritus on tasuta nii võistlejatele kui pealtvaatajatele.

Ehkki võistlus on suunatud eeskätt n-ö lihtsale asjaarmastajale, said korraldajad jah-sõna ka Parksepast pärit ja Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi värve esindavalt sprindineiult Õilme Võrolt.

„Meie klubile teeb suurt rõõmu ja au, et sellise kaliibriga sportlane nagu Õilme ei ole pidanud paljuks tulla isiklikult austama meie heategevuslikku püüet panna võrukad liikuma“, märkis Parind. „Mõistagi ei ole tema jaoks tegu võistlusega, kus jahtida uusi rekordeid, ent meile tähendab palju seegi, et viimastel aastatel Eesti naiste sprinti valitsenud sporditäht teeb oma esimese avaliku etteaste pärast pikka võistluspausi just meie mõõduvõtul“, lisas ta.

Üritust korraldav Spordiklubi Werro Originaal on 2017. a lõpus kümne Võrust või selle lähiümbrusest pärit noore asutatud MTÜ, mille põhieesmärgiks on edendada Kagu-Eesti spordielu, seda just läbi heategevuse.

„Tänaseks on meie liikmeskond kasvanud juba 26-pealiseks. Liikmete seas on nii arste, ettevõtjaid, pedagooge, juriste, militaarmehi ja palju teisi põnevaid inimesi, kõik väga teotahtelised ja kokkuhoidvad,“ märkis klubi üks asutajaist Mart Parind.

Täpsemat infot ürituse kohta leiab Spordiklubi Werro Originaal Facebooki lehelt. Üritust toetavad Kingimeistrid, Vabank Tartu, Leeri Lillesalong, Rantipol, Võlupuu, Forega Logistics, Laikum, Förmann NT, Rent My Skills, HK Puhastus, Võru Rannabangalo.

Viimased uudised