Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eile õhtul läks Võru haiglast kaduma 81-aastane mees. Ta leiti täna Antsla staadioni ligidalt.

Võrumaa piirkonnapolitseinik Ranno Vissel rääkis, et täna hommikul märkas üks koolilaps Antsla staadioni lähedal maas lebavat inimest. „Laps kiirustas kooli ja andis sest kärmelt õpetajale teada, et too info abivajajast häirekeskusele edastaks. Sündmuskohale rutanud politseinikud tuvastasid, et tegu on otsitava mehega. Hoolimata külmast ilmast ning õhukestest riietest oli eakas mees öö väljas kuidagimoodi üle elanud ning meedikute kinnitusel oli temaga kõik korras. Kiirabi töötajad viisid mehe tagasi raviasutusse,“ kirjeldas Vissel.

Politseinike eriline tänu kuulub lapsele, kes kooli ruttamise kõrvalt abivajajat märkas ning temast teada andis.

Eile õhtul kella 21 paiku sai politsei teate, et Võrumaal Lõuna-Eesti haiglast on omavoliliselt lahkunud 81-aastane mees. Haiglapersonali sõnul käis mees õhtul kella 20 paiku väljas suitsetamas ning oma palatisse peale seda enam ei naasnud. Politsei käivitas teate laekudes kohe otsingud, mille käigus vaadati nii droonilennul kui teenistuskoera abil üle haigla ümbrus ning lähedalasuv mets. Suhtluses lähedastega selgitati välja ka mehe kodupaik Antslas ning ka see kontrolliti üle. Paraku meest leida ei õnnestunud.

Otsingud jätkusid kuni täna hommikuni, mil politsei vaatas haigla ümbruse ka päevavalguses üle, lisaks kontrollis haiglapersonal üle raviasutust välistamaks võimaluse, et mees mõnes teises palatis või haiglatiivas viibis.

Viimased uudised