Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Leedu raudtee

Leedu Raudtee Grupi reisijateveoettevõte LTG Link on saanud Euroopa Liidu Raudteeagentuurilt ohutussertifikaadi oma tegevuseks Lätis. Vilnius-Riia otserongid hakkavad sõitma iga päev, Vilniusest väljuvad hommikul ja Riiast pärastlõunal.

Sertifikaat kinnitab ametlikult, et LTG Link on valmis korraldama rahvusvahelist rongiühendust Leedu ja Läti vahel ning ettevõtte meeskonnal on Läti raudteeinfrastruktuuril rongide opereerimiseks ja hooldamiseks vajalik pädevus.

„Rahvusvaheline sertifikaat on nagu luba reisijateveoks Lätis. Selleks, et pakkuda oma klientidele esimest reisi Riiga 27. detsembril, oleme pidevalt konsulteerinud ja kooskõlastanud Läti Raudteega tehnilisi ja operatiivseid aspekte,” ütles LTG Linki tegevjuht Gediminas Šečkus pressiteates.

LTG Linki pakutav marsruut on mugav neile, kes plaanivad Leedust ühepäevaseid ärireise Lätti.

Vilniusest hakkab rong väljuma iga päev kell 6:30, Kaišiadoryst kell 7:14, Šiauliaist kell 8:51 ja Joniškisest kell 9:30. Rong jõuab Läti Jelgavasse kell 10:06 ja Riia pearaudteejaama kell 10:43. Riiast hakkab rong väljuma iga päev kell 15:28 ja jõuab Vilniusesse kell 19:51.

LTG Link alustab Vilniuse-Riia reisirongiliini piletite müüki esmaspäeval, 18. detsembril.

Viimased uudised