Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Valga vallavalitsus

Valga 2.1 valimisliidu ja Eesti Reformierakonna vahel 2021. aasta sügisel sõlmitud koalitsioonilepinguga ühines ka Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, kellel on Valga vallavolikogus kolm kohta.

„Hea meel on tõdeda, et oleme praeguses koalitsioonis ning nendes viimaste aastate äärmiselt keerulistes majandusoludes piisavalt head tööd teinud, et uued partnerid nõustusid meiega koostöösse tulema. EKRE volinikud on olnud asjatundlikud ja tasakaalukad vallavolikogu komisjonides, kus tegelikult arutatakse läbi paljud vallaelus olulised küsimused ning see koostöö on viinud edasi ning päädinud koalitsiooni laienemisega,” sõnas Valga vallavanem Monika Rogenbaum.

Valga vallavolikogu esimees Lauri Drubinš avaldas samuti heameelt, et koostöö on Valgas saanud täiendust. „Koalitsioonilepinguga liitunud inimesed annavad kindlasti oma panuse Valga arenguks ja selle üle saab vaid rahulolu tunda, et meil jagub inimesi, kes on nõus valla arengu nimel panustama,” kinnitas volikogu esimees.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja Tõnu Reinupi hinnangul on töö koalitsioonis ainus edasiviiv jõud, sest see annab erakonnale ka tegeliku võimaluse oma eesmärke ja programmi Valga vallas ellu viia. „Valijad on andnud hääled meile, et me töötaksime koalitsioonis ja Valga heaks, valijate tahe pole olnud see, et jääksime opositsiooni,” selgitas Tõnu Reinup.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond täidab oma esindajatega Valgas volikogu aseesimehe ja vallavalitsuse liikme kohad. Täpsem info, kes millisele ametikohale asub, saab avalikuks enne jõule toimuval vallavolikogu istungil.

Viimased uudised