Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Jarek Jõepera

Meie asutustest on elektrita veel Haanja lasteaia Ruusmäe rühm ning Rõuge lasteaia Nursi rühm – need lapsed saavad homme minna vastavalt Haanja majja või Rõuge majja, kui pere seda soovib, edastas Rõuge vallavalitsus.

Mõniste ja Rõuge koolide lapsed saavad homme taas kooli, kui öösel midagi ei muutu, kooli-lasteaeda lähevad ka Haanja ja Varstu lapsed.

Vastu õhtut tuli vool tagasi Rõuge alevikku sellesse osasse, kus asub vallamaja, seega töötab vallavalitsus homme taas tavaliselt.

Rõuge valla hooldekodudes ja Misso sotsiaalkeskuses on elekter olemas ja sealsete klientidega kõik hästi.

Olukord võib aga vahepeal muutuda, sellepärast soovitatakse eelkõige lapsevanematel hommikul ärgates kohe vaadata üle oma kooli infokanalid (Stuudium, e-post, Facebooki vestlusgrupid) – kool ja laste klassijuhatajad edastavad info selle kohta, kas koolid toimuvad ja koolibussid sõidavad.

Sidelevi on teadaolevalt kõikjal taastunud, seega ka telefoni- ja internetiühendus.

Krabi külas on ära elekter, lähematel tundidel paigaldatakse sinna mõneks tunniks generaator ning kortermajade elanikud saavad veevarusid täiendada.

Teeoludest

Lund pole oluliselt juurde sadanud, kuid sula on teinud teed libedaks ja sopaseks ning raske lumi murrab üha rohkem puid.

Liikluses palutakse käituda endiselt ettevaatlikult ning olla valmis ka murdunud puude tekitatud takistusteks.

Ilmsel tuleb üle elada veel mõned karmid päevad, kuni raske sulalumi murrab kõik, mis murda annab, või kukub lumi ise okstelt maha.

Viimased uudised